Аурада Ірина Райа

На сесії ви отримаєте усвідомлення того, що якщо щось відбувається, то причина всьому – Всевишній і Його Воля. Людина, що має силу, прагне заволодіти усіма речами, але може зробити тільки те, чого хоче Бог.

Нам здається що ми любимо Бога – прекрасно. Чи відомо нам, що Богу теж хочеться когось любити?

Бог створив цей Всесвіт просто для того, щоб любити. Хваліть Бога, адже він слухає нас, дуже глибоко відчуває це і настільки закохується в нас, що це здається неймовірним!

У відповідь Творець дарує нам дотик вічності і очищає наш розум. Ми стаємо невинними, безстрашними і чистими. Крізь чистоту свого розуму ми можемо бачити Світло Душі, чути звуки Духу і відчувати весь Всесвіт, що представляє собою тільки любов – любов в дії.

Без духовного Світла неможливо пізнати ні себе, ні навколишнє. В нашому світі всі ми неусвідомлено оспівуємо Світло, що знаходиться в природі, в звуках, у фарбах, в рухах. І ми приходимо до розуміння що ми досконалі, бо для Творця ми всі абсолютно досконалі первинно, як результат Його Творіння. І крім цього нема нічого: Творець і Його Творіння.

Всі речі і сутності у Всесвіті зв’язані видимо і невидимо. Через вібрації звуку між ними встановлюється зв’язок на всіх Планах існування. Думка, що іде з розуму, поширюється далі, ніж вібрація слів. Щирі почуття людського серця можуть проникати в серце іншого і протікати, як електричний струм – від душі до душі.

Вібрації думок, до яких додано промовлене слово, подвоюється в силі, а разом з фізичним зусиллям їх потужність потроюється.

На сесії прозвучать поспів’я і молитви на древніх мовах з ціллю зцілення.

Про майстра:
Наставниця в Дусі Часу, майстер Світла, засновниця і керівник київської Школи Екології Людини з 2012 року. Школа відрізняється тим, що навчання проводиться в тих містах, де люди готові приймати нові знання усвідомлено. Її тренінги наповнені Світлом Безумовної любові і милосердя до Всього Сущого. Її чарівний голос міняє і трансформує свідомість, вона створює Світи у всіх Світах! В її Полі відбувається зцілення Душі і тіла, укріплення і становлення Духу. Звучання молитв на древніх мовах вивільняє від важкої карми і занурює вас в Чисте Животворне Світло Джерела, вона співає за Благословенням звище. 

Посилання:
FB: Школа Экологии Человека
FB: Ирина Райя