Костянтин Скалацький. Перегляд потенціалу вашої Сили та варіанти корекції

Перегляд потенціалу вашої Сили та варіанти корекції. Діагностика поточних проблем. За запитом індивідуально проводяться сеанси шаманським ножем для регенерації, омолодження та очищення тіла від чужих і негативних програм, і сеанси гармонізації вібрацій тіла шаманським бубном.

Допомога за запитом – занурення всередину власної Сили як для пошуку саме вашої медитації, так і для лікування критичних зовнішніх ситуацій. Більше 12 років практики Бачення дозволяють переглянути відразу кілька варіантів розвитку подій, щоб визначити найбільш комфортний для вас. І, що не менш важливо, той варіант, в який ви можете потрапити саме з тією кількістю енергії, яка є у вас при запиті. Перегляд саме Вашої ситуації (і допомога на вимогу) може бути як особисто, так і дистанційно.

Про майстра:
Майстер шаманізму, психолог, таролог. Більше 20 років практики дослідження взаємозв’язку внутрішніх станів свідомості із зовнішніми подіями. Співавтор проекту “21 + 1 ключ Матриці Долі”, ведучий тренінгів “Шаманське Коло”, де кожен може стати частиною племені свого Серця і пробудити досвід Внутрішнього Шамана для гармонійнішого життя.

Відео з VII Міжнародного Езотеричного Форуму:

Посилання:
FB: Shaman Advice 

Залишити відповідь