Наталья Штукина (Радмила). Свободный голос. Единство

Всі кордони умовні. І в першу чергу ті, що між нами і навколишнім світом. Єдність і цілісність наближає нас до стану Творця.

На сесії:

Знайомство з власним голосом і його можливостями.

Голос людини – прекрасний універсальний інструмент, це більше, ніж звук. Крім формальної, чутної інформації, втіленої у слова, звук голосу висловлює наші почуття, емоції, стан і може бути дуже інформативним. Це вібрація, що через зворотний зв’язок здатна активно впливати на нас. Все є вібрація, а будь-яку вібрацію можна привести до чутної частоти, прозвучати і відчути. Так ми розширюємо свої можливості пізнати свою сутність, відчути зв’язок зі світом і порозумітися.

Приємний бонус голосових вправ – в процесі звучання людина максимально присутня в теперішньому моменті, задіяні всі її системи, організм активно синтезує ендорфіни – гормони щастя і переходить в режим оздоровлення.

Голос – це не лише звук, але і життєва позиція, волевиявлення, що великою мірою впливають на ваше життя.

Знайомство з практикою резонансного моделювання

Резонансне моделювання – це свого роду розстановка-автопоез. У цьому процесі заступники висловлюють свій стан і емоції через звук голосу. Немає слів, понять, думання. Є вібрація, яка змінює стан і змінюється в процесі. Людина- це жива система і має здатність до саморегуляції і самовідновлення. Така вібрація запускає цей природний механізм, проявляє невимовлене і невимовне, виявляє внутрішні динаміки, ресурси і обмежуючі фактори, перерозподіляє і балансує енергії.

Звукова медитація як інтеграційний процес, екологічний спосіб завершення практики.

О мастере:
Ведущая развивающих и трансформационных семинаров, исследователь архаических практик.

Видео с VII Международного Эзотерического Форума:

Ссылки:
FB: Свободный голос. Открывая в себе себя.
FB: Natalya Shtukina

Leave a Reply