Ідея Форуму

Різні школи. Різні напрямки. Різні майстри.
Один потік. Одна хвиля. Одне знання.

Езотеричний Форум покликаний об’єднувати людей у їх прагненні до досконалості через передачу знань, вмінь, навичок.

Все, що ви практикуватимете на Форумі – зможете відтворити самі. Ми ділимося тими знаннями, які можна використовувати усім, всюди і завжди.

Багато стилів, шкіл і напрямків, що дозволять Вам обрати саме Ваш Шлях Самопізнання!

Приходьте – і навчіться чогось нового.
Приходьте – і повторіть уже відоме.
Приходьте – і поділіться власними знаннями.

Ідея

Відмінна від усіх сучасних фестивалів ідея Одного Потоку, коли майстри та вчителі виступають один за одним, дозволяють вам відвідати усі сесії та не пропустити нічого, включно з уже традиційними джем-сешнами та фейєрверками.

Додатково до основної програми працюватиме сектор консультантів та сектор психологічно-трансформаційних ігор – в якому ви можете знайти відповіді чи підказки на актуальні для Вас питання, усвідомити та пропрацювати власні запити, що беззаперечно стане відправною точкою реальних змін у житті.

Спеціальна програма для дітей дозволить Вам поринути в сесії Форуму з повною віддачею, а Вашим дітям – доторкнутися до життя батьків через заняття з йоги, інтуїтивного малювання, та інших розвиваючих ігор. Наші аніматори безкоштовно будуть доглядати за Вашими дітьми впродовж дня.

Для створення професійної атмосфери та повної самовіддачі на Форумі, кошти за участь, оплачені учасниками, йдуть на організацію Форуму, безкоштовну участь близько 50 майстрів, а також оплату проживання і харчування. Для нас важливо не тільки повне занурення учасників, але й достойне відношення до запрошених майстрів.

Наповнення

За ці дні на Езотеричному Форумі Ви зможете відвідати близько 40 ПРАКТИЧНИХ, а не рекламних чи саморекламних сесій, трансформаційно-психологічних ігор. Зможете обрати для себе саме той напрямок чи майстра, з яким Ви зможете продовжувати своє становлення, продовжувати ставати Людиною.

До спеціалізованого авторського ярмарку запрошуємо різноманітних майстрів рукоділля (хендмейду), косметики, одягу, фотографів, відеооператорів, ЗМІ,

Місце проведення та проживання

Міжнародний Езотеричний Форум відбувається у Карпатах.

Проживання у відмінних умовах на екологічному курорті дозволяє повністю відволіктися від міської суєти  і зосередитися виключно на програмі та відпочинку на природі. Великий вибір номерів – від окремих і до  6-місних для компаній, апартаментів для сімей з дітьми, котеджів та віл для VIP осіб – задовольнить будь-який смак.

Цей простір, де ви можете поплавати, покататися на конях, прогулятись вершинами гір, легко наповнитись, відпочити, відчути місце сили.

Харчування

На вибір: вегетаріанське, меню карпатське.

Додаткова атмосфера

Професійне піро/фаєр-шоу; ярмарка хенд-мейд продукції; розпис хною та інші сюрпризи.

Харчування, проживання та індивідуальні роботи з майстрами обумовлюється окремо.

Якщо у Вас День Народження в межах ФОРУМу –
Візьміть УЧАСТЬ в ПОДАРУНОК!
Дітям до 16 участь БЕЗОПЛАТНА!