Організатор

Олександр Корицький
Телефон
+380955333222
Email
office@esotericforum.com
Вебсайт
https://www.facebook.com/waytoabyss/
РЕЄСТРУЙСЯ

Спікери

 • Зоя Каменькова
  Зоя Каменькова
  Духовний цілитель

  2003 р. – початок духовного зростання і пошуку себе як Бамби. У 2006 році опанувала техніки глибинно-астральних медитацій і духовного цілительства. 2006-2010 рр. проводила майстер-класи на фестивалі Тавале (м. Харків). Фестиваль розкрив Бамбу як Вчителя. В цей період почалась робота з групами, учнями міст України, Польщі, Англії, Іспанії. З 2011 р. продовжує проводити майстер-класи на Міжнародному Езотеричному Форумі (м. Львів). В 2015 році Бамба отримала посвячення на роботу з новими циркулярними енергіями Землі. З січня по травень 2015 року вона активно брала участь в цій роботі, регулярно на Канарських островах – Тенерифе (Іспанія) проводяться великі цілющі практики. Бамба продовжує вдосконалюватися, організовуючи групові цілющі практики, проводить індивідуальні заняття, допомагає своїм учням досягнути Любові і гармонії.

 • Олександр Корицький
  Олександр Корицький
  Організатор

  Засновник і організатор щорічного
  Міжнародного Езотеричного Форуму, Езотеричної Академії, засновник і викладач Шляху в Безодню, професійний перекладач духовних та езотеричних творів (Карлоса Кастанєди, Олени Блаватської, Хунжі Ченжує, текстів з бібліотеки Наґ Хаммаді), автор багатьох статей на езотеричні теми, ментор, езотерик,
  мандрівник, автор-блогер, меценат.

  Мандрівник з 51 підтвердженою відвіданою країною та більш, ніж 600 містами, більше 1000 учасниками подорожей.

Розташування

Бердянськ
Категорія

Більше Інформації

Читати далі

Наступна подія

Дата

Вер 04 2020 - Вер 06 2020

Час

Весь день

Вартість

1500-2000UAH

Езотеричний Колегіум в Бердянську

Після першого успішного Езотеричного Колегіуму взимку 2020 року у Славську, наступний ЕЗОТЕРИЧНИЙ КОЛЕГІУМ в Бердянську!

ЕЗОТЕРИЧНИЙ КОЛЕГІУМ (ФОРУМ МАЙСТРІВ) – проєкт для обміну досвіду між Майстрами та Вчителями езотеричних дисциплін.

Подія розрахована на виключно діючих, активних, як соціально, так і індивідуально, Майстрів, Вчителів, Консультантів, Цілителів.

Рівень сесій повинен розраховуватися відповідним чином – на кваліфікованих, вище середнього езотеричного рівня слухачів, які достатньо і глибоко обізнані і теоретично, і практично з хоча б однією школою чи напрямком.

Так само буде відбір по рівню знань слухачів.