Організатор

Олександр Корицький
Телефон
+380955333222
Email
office@esotericforum.com
Вебсайт
https://www.facebook.com/waytoabyss/
РЕЄСТРУЙСЯ

Розташування

Альпійський двір
Україна, Львівська область, Сколівський р-н, смт.Славсько, вул.Січових Стрільців, 3-в
Категорія

Більше Інформації

Читати далі

Наступна подія

Дата

Січ 31 2020 - Лют 02 2020

Час

Весь день

Вартість

1500 грн

Езотеричний Колегіум

Вперше в Україні і навколо України! Вперше в езотеричному середовищі – ЕЗОТЕРИЧНИЙ КОЛЕГІУМ, від засновника Міжнародного Езотеричного Форуму!

ЕЗОТЕРИЧНИЙ КОЛЕГІУМ – проект для обміну досвіду між Майстрами та Вчителями езотеричних дисциплін.

Подія розрахована на виключно діючих, активних, як соціально, так і індивідуально, Майстрів, Вчителів, Консультантів, Цілителів.

Рівень сесій повинен розраховуватися відповідним чином – на кваліфікованих, вище середнього езотеричного рівня слухачів, які достатньо і глибоко обізнані і теоретично, і практично з хоча б однією школою чи напрямком.

Так само буде відбір по рівню знань слухачів.

Погодинний розклад

31 січня, п'ятниця

- 16.30
Вільний час
Заїзд. Відпочинок. Катання на лижах
17.30 - 19.00
Каміння та Руни: симбіоз енергій
З Галиною Кулик вперше спробуємо подати симбіоз рун та їх відповідників у камінні. Авторські розробки завдяки синтезу скандинавських рун та літотерапії.
Спікери:
Галина Кулик, Олександр Корицький
19.00 - 20.00
Вечеря
20.00 - 22.00
Тіні Внутрішнього Світу
Метафорическая, проективная колода. она помогает специалисту, клиенту помочь узнать ответы на такие вопросы: 1. Какого Даймона, как Идею Бога, мне необходимо проявить в мир? 2. Куда уходит моя энергия? 3. Какая Тень у данного мероприятия, события, человека? 4. Что нужно принять, чтобы до конца проявиться? 5. Какая детская травма проявляется в данном запросе? 6. Какая родовая травма не пускает меня вперед? 7. Что я не хочу знать про себя? 8. что мне запретили знать про себя? На эти и другие вопросы можно найти ответ с помощью данной колоды. Тень - это то, что я под давлением значимых людей (родителей, учителей, религии) или самостоятельно вытесняю, чтобы выжить как таланты, так и те поступки, которые знаю, но не хочу знать, что их совершала.
Спікери:
Емілія Юлдашева
22.00 - 01.00
Церемонія Рапе
Традиционно, Рапе продувается через каждую ноздрю, используя Типи, V-образную трубку, изготовленную из бамбука или кости. Когда намерение создано, рапэ вдувают через левую ноздрю, что составляет метафорическую смерть. Затем таким же образом вводят в правую сторону, что является вторым рождением.
Спікери:
Оксана Bodhidaya Вовк

1 лютого, субота

7.00 - 8.30
Тілесна релаксація як інструмент здоров’я тіла та психіки. Практична сесія класичної йоги Патанджалі.
Мета сесії: прожити досвід асани, яким він описаний в сутрах (пратьяхара, дхарана, дх’яна - шлях до самадхі). Провести порівняльний аналіз зміни тілесних показників (та психічних показників) після практики. Здобути досвід, який можна повторити автономно.
Спікери:
Артур Скочеляс
8.30 - 9.30
Сніданок
9.30 - 11.30
Астрологія
Спікери:
Анна Вергелес
11.30 - 16.00
Вільний час
Відпочинок. Катання на лижах
16.00 - 18.00
МИР ЛЮБОВЬ ТВОРЕЦ, работа с энергиями Земли и Вселенной.
Глубинно-астральная медитация. Каждый участник станет Проводником и Посланником энергии Земли в Открытый Высший Космос через Молитву, через Любовь. Соединившись с Творцом в Гармонии и Любви чистого душевного порыва, мы прольёмся благодатным потоком на Землю.
Спікери:
Зоя Каменькова
18.00 - 19.30
Поток Любви. Практическое ознакомление с точкой сборки индивидуального восприятия мира в гуне благости
Теоретическая часть: Пространственное строение психики. Практическая часть: Медитация Разотождествления.
Спікери:
Михайло Простаков

2 лютого, неділя

Галина Кулик
Галина Кулик
Робота з камінням
Олександр Корицький
Олександр Корицький
Організатор
Засновник і організатор щорічного Міжнародного Езотеричного Форуму, Езотеричної Академії, засновник і викладач Шляху в Безодню, професійний перекладач духовних та езотеричних творів (Карлоса Кастанєди, Олени Блаватської, Хунжі Ченжує, текстів з бібліотеки Наґ Хаммаді), автор багатьох статей на езотеричні теми, ментор, езотерик, мандрівник, автор-блогер, меценат. Мандрівник з 51 підтвердженою відвіданою країною та більш, ніж 600 містами, більше 1000 учасниками подорожей.
Емілія Юлдашева
Емілія Юлдашева
магістр психології, архетипопсихолог
Оксана Bodhidaya Вовк
Оксана Bodhidaya Вовк
Артур Скочеляс
Артур Скочеляс
Вчитель йоги. Лікар-хірург, масажист.
Анна Вергелес
Анна Вергелес
Астролог
Дієвий астролог, езотерик, засновниця Міжнародного центру астрології і розвитку свідомості ASTRA, викладач, ведуча авторських семінарів, навчальних програм по астрології і астропсихології, організатор сакральних і магічних мандрівок.
Зоя Каменькова
Зоя Каменькова
Духовний цілитель
2003 р. – початок духовного зростання і пошуку себе як Бамби. У 2006 році опанувала техніки глибинно-астральних медитацій і духовного цілительства. 2006-2010 рр. проводила майстер-класи на фестивалі Тавале (м. Харків). Фестиваль розкрив Бамбу як Вчителя. В цей період почалась робота з групами, учнями міст України, Польщі, Англії, Іспанії. З 2011 р. продовжує проводити майстер-класи на Міжнародному Езотеричному Форумі (м. Львів). В 2015 році Бамба отримала посвячення на роботу з новими циркулярними енергіями Землі. З січня по травень 2015 року вона активно брала участь в цій роботі, регулярно на Канарських островах – Тенерифе (Іспанія) проводяться великі цілющі практики. Бамба продовжує вдосконалюватися, організовуючи групові цілющі практики, проводить індивідуальні заняття, допомагає своїм учням досягнути Любові і гармонії.
Михайло Простаков
Михайло Простаков
Майстер Інтегративного Ребьорзінґа (Вайвейшн)
Майстер Інтегративного Ребьорзінґа (Вайвейшн); практикуючий психолог, сертифікований спеціаліст по позитивній психології і психотерапії, транскультуральній семейній психотерапії і психосоматичній медицині; член Української спілки психотерапевтів; врач-психотерапевт.