Олександр Корицький. Мрії та мріяння

Мрія є досконалою ідеєю покращення буття. Ідеєю, що заснована на космічних законах. Ідеєю без включення корисливих мотивів або власного недосконалого мислення. Ідеєю творення досконалого світу.

Мріяти про щось – означає уже володіти багатьма речами.

Ти будеш готовий до того, щоб мріяти. Мріяти, оминаючи жадання казкових багатств, влади над людьми, примарних і позірних речей, але мріяти і дозволяти іншим вірити у твої мрії. Втілювати твої мрії у життя одною лише думкою, дозволяти мріям відбуватися в фізичному просторі одним лише порухом.

Сесія є частиною Шляху в Безодню – системи, що включає в себе структурований та відшліфований набір езотеричних практик з багатьох сучасних і класичних шкіл, напрямків, вчень.

Про майстра:

Олександр Корицький – майстер і викладач Шляху в Безодню, у якого за спиною 17 років езотеричних практик, 14 років індивідуального викладання, 10 років викладання у групах. Один із рушіїв езотеричного руху у Львові з 2007 року, співзасновник Центру Сакральних Знань, засновник і керівник Езотеричного Центру у Львові (2009-2012), засновник і організатор Езотеричної Співдружності (2010-2016), засновник і співорганізатор Міжнародного Езотеричного Форуму (з 2011 року), Днів Духовних практик (2012-2014). Перекладач з англійської книг Карлоса Кастанєди, Олени Блаватської, Хунжі Ченжує, текстів з бібліотеки Наґ Хаммаді, автор багатьох статей на езотеричні теми.

Відео з VI Міжнародного Езотеричного Форуму:

Посилання:

Сайт: http://korytskyy.lviv.ua
FB: https://www.facebook.com/oleksandr.korytskyy
VK: https://vk.com/oleksandr.korytskyy

Залишити відповідь