Новини

Міжнародний Езотеричний Форум

Різні школи. Різні напрямки. Різні майстри. Один потік. Одна хвиля. Одне знання. Езотеричний Форум покликаний об'єднувати людей у їх прагненні до досконалості через передачу знань, вмінь, навичок. Все, що ви практикуватимете на Форумі – зможете відтворити самі. Ми ділимося тими знаннями, які можна використовувати усім, всюди і завжди. Багато стилів, шкіл і напрямків, що дозволять Вам обрати саме Ваш Шлях Самопізнання! Приходьте – і навчіться чогось нового. Приходьте – і повторіть уже відоме. Приходьте – і поділіться власними знаннями.
Міжнародний Езотеричний Форум
Міжнародний Езотеричний ФорумМіжнародний Езотеричний Форум поширює допис.
Сьогодні знову про езотерику. Наступного року буде чудова дата - 02.02.2020.

Саме на цю дату відбудеться Езотеричний Колегіум - нова подія в контексті Міжнародний Езотеричний Форум, яка ще ніколи на теренах України не проводилася в такому форматі.

Подія - виключно для рівня Майстрів, які активно викладають, консультують, і соціально активні.

Ми раді, що на цю подію відгукнулися Зоя Каменькова, Михаил Простаков, Natalia Alexandrova, Svitlana Stepova-Khvostikova, Нунэ Папян, Maryna Nekrasova, Arthur Skochelas, Світлана Вільчинська, Анна Вергелес, Юлія Лада Лукашевич, Аурада Райя, Галочка Кулик, Oksana Bodhidaya Vovk, Анастасия Боер, і особливий гість з Білорусі - Emilia Yuldasheva.

І наші гості слухачі - Oksana Cherry (засновник і керівник Рада - Фест (Ужгород)), Konstantin Skalatsky (ShamanAdvice), Беловол Алексей (Аватар личности с Алексеем Беловолом: Раскрой свой высший потенциал).

Уже відчуваємо неймовірний потік, який ми разом зреалізуємо на цій події!!!

А для тих, хто ще не Майстер чи не Вчитель - пропонуємо долучитися до Езотерична Академія 2020, яка відбудеться 1-3 травня 2020 року в Славському. Езотерична Академія дасть вам можливість пройти 1 курс для ознайомлення з основними напрямками езотерики, доступними на ринку на сьогодні, зануритися в основи цих напрямків, та, сподіваємось, почати розвиватися в напрямку езотерики, магії та духовності.

#езотерика #шлях #форум #езотеричнийколегіум #езотеричнаакадемія #події #фестивалі
Міжнародний Езотеричний Форум
Міжнародний Езотеричний ФорумМіжнародний Езотеричний Форум знаходиться в Готель "Перлина Карпат" Славське.
Готель "Перлина Карпат" Славське
Форумний ❤️ відгук
Міжнародний Езотеричний Форум
Міжнародний Езотеричний Форум
Міжнародний Езотеричний Форум
Шановні Майстри та Вчителі!

Запрошую Вас на нову подію, якої ще не було в Україні!!!

Езотеричний Колегіум - проект для обміну досвіду між Майстрами та Вчителями езотеричних дисциплін.

Подія розрахована на виключно діяльних, активних, як соціально, так і індивідуально, Майстрів, Вчителів, Консультантів, Цілителів.

Рівень сесій повинен розраховуватися відповідним чином - на кваліфікованих, вище середнього езотеричного рівня слухачів, які достатньо і глибоко обізнані і теоретично, і практично з хоча б однією школою чи напрямком.

Так само буде відбір по рівню знань слухачів.

Якщо Ви ще тільки починаєте свою кар'єру, або ще не настільки активні - звертайтеся в приватних повідомленнях, обговоримо і вирішимо. У нас буде спеціальна категорія запрошених - Слухачі, які теж зможуть взяти участь, щоправда, не зможуть бути Доповідачами.

Кількість місць буде обмежена, тому поспішайте.
Якщо ж Ви (хто уже підтвердив участь) знаєте когось з достойних - то запрошуйте і їх (але повідомте нам)!
Міжнародний Езотеричний Форум
Міжнародний Езотеричний ФорумМіжнародний Езотеричний Форум оновлює свою основну світлину.
Міжнародний Езотеричний Форум
Міжнародний Езотеричний ФорумМіжнародний Езотеричний Форум оновлює обкладинку.
Міжнародний Езотеричний Форум
Міжнародний Езотеричний ФорумМіжнародний Езотеричний Форум додає 222 нові світлини — з Антониною Андрейченко та 11 іншими особами в Готель "Перлина Карпат" Славське.
IX МІЖНАРОДНИЙ ЕЗОТЕРИЧНИЙ ФОРУМ 2019
Готель "Перлина Карпат" Славське
Різні школи. Різні напрямки. Різні майстри.
Один потік. Одна хвиля. Одне знання.