Трансформаційне Дихання з системним моделюванням

Пункти викладання сесії

Теоретична частина

  1. Різновиди дихальних практик і для чого вони потрібні.
  2. Що таке системне розставляння та системне моделювання.

Практична частина

Визначення конкретних індивідуальних першопричин утворення емоційних чи психосоматичних станів через системне моделювання та їх подальше пропрацьовування через трансформаційну дихальну практику.

Повний опис сесії

Чи вмієте ви дихати? Чи вмієте ви дихати правильно? Чи наповнює ваше дихання вас радістю життя?
«Трансформаційне дихання» – це синтез різних дихальних практик (холотропне дихання, ребефінг, вайвейшн, пранаями) і системного моделювання (системного розставляння нового покоління), що дозволяє в максимально короткий термін дихальної сесії (від 5 хвилин) змінити відношення до конкретної негативної ситуації, зняти внутрішній конфлікт чи напруження, позбутись психосоматичного захворювання та емоційного стану (“залипання” на суб’єкті чи об’єкті), покращити емоційний і фізичний стан, підвищити рівень власної енергії, почати радіти життю.

Коли людина стає повновладним господарем свого дихання, вона поступово змінює відношення до життя і вивільняє приховані енергетичні запаси. Природна гармонія дихання невіддільно пов’язана з внутрішнім спокоєм, цілісністю та гармонією. Іншими словами, Ви зможете почати реальну трансформацію фізичних і психічних перетворень у собі!

Якщо Ви хочете мати те, що ніколи не мали, – почніть робити те, що ніколи не робили.
Трансформаційне Дихання – це максимум результату за мінімум часу!

Лекцію вестиме:

Станіслав Єкімов