Олексій та Олеся Корчагіни (Alexduduk). 7 кольорів Лотосу

З самого нарождення людину оточують різноманітні музичні ритми. При цьому більшість зовсім не задумується про вплив музики на організм людини. Поміж тим, різні музичні тональності та інструменти служать своєрідним камертоном для організму, котрий здатен налаштувати його на самозцілення.

За допомогою спеціального музичного супроводу і тембру вірменського дудука, індійської бансурі, турецького нея, алтайського варгана, північноамериканського пімака і вокалу відбувається звуковий і тембральний вплив на енергетичні точки організму (чакри), тим самим нормалізуючи і відновлюючи їх функціональність, позитивно впливаючи на психоемоційний стан людини.

Наш організм відкликається на вібраційну частоту музики, так як він теж є своєрідним музичним інструментом:  кожна клітинка, кожен орган, кожна система мають свої вібрації.

Музичні вібрації, досягаючи тканин, котрі лежать глибоко, масують внутрішні органи і стимулюють в них кровообіг, впливають на кісткову структуру і організм в цілому.

Все, що необхідно – це прийняти зручну позу (можна сидіти, лежати і т.ін.) і просто розслабитись, все інше прийде під час медитації.

Завдяки стабільному акомпанементу і древнім духовим інструментам, котрі здавна використовувались для входження в транс і оздоровлення, в людини стабілізується психоемоційний стан.

Сесія є частиною звукорезонансної терапії (медитація).

Про майстра:

Музикант-мультиінструменталіст, практик, шукач Олексій Корчагін (Alexduduk), закінчив Уманське музичне училище по класу: Саксофон, дирижер духового оркестру.

Більше 10 років досліджує і вивчає вплив музичних духових інструментів на людину. Проводить сеанси звукової терапії. 

Володіє такими інструментами:  вірменський дудук, індійська флейта бансурі, турецький ней (суфійський ней), північноамериканський пімак (Наф), алтайський варган.

Автор и ведучий Релакс-імпровізації “7 кольорів лотосу”.

Посилання:

Сайт: http://alexduduk-studio.wixsite.com/alexduduk
VK:  https://vk.com/7colors.lotus
FB:  https://www.facebook.com/7colors.lotus/

Залишити відповідь