Kensho

Тантра пропонує нам вихід з нав’язаною і виснажливої ​​ментальної активності, проводить нас в тут і зараз, відкриває океан відчуттів і почуттів. Вчить нас, як зустрічатися з собою зі свого центру, в глибокому прийнятті та направляє нас до інтеграції, яка може радикально змінити якість життя, яку ми створюємо для себе.

Коли ми вчимося переміщати свою увагу з аналітичного мислення в відчуття і почуття, ми поєднюємось зі своїм тілом, до його здатності до задоволення і до його мудрості. Дозвіл всіх переживань, дозволяє рости здатності нашого серця приймати та інтегрувати.

Навчався терапії і медитації у Самудро Прем (Великобританія), асистував в Міжнародній Академії Психології Пробудження (iaAP). Асистував у світових майстрів Тантри, Хоми і Мукті (Бразилія). Пеми Гітами (Франція, Голландія). Навчався тантрическим практикам, тантричного масажу і йоні масажу у Сєви Прем (Росія). Проводить групи по тантрі, пробудженню чоловічої енергії, цвяхотерапії (дошки Садху), Королівські розстановки, тренінги з тантричного і йоні масажу. Використовує в роботі синтез тантри, ошо-терапії, медитацій, присутності і усвідомленості справжнього моменту. А також Аура-сому і шаманські практики.

Посилання

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UChm1AlLlJP7-Iq_jOAf7pLg