Наталія Єрьоменко і Володимир Корягін. Чотири стихії Любові

На цій практиці ми будемо шукати способи вираження Любові один до одного через танець і дотикиС.

На майстер-класі ми пропонуємо вам зануритися в потік дотиків з різних стихій:
– відчути легкість і безтурботність вітру
– насолоду і сексуальність водної стихії
– бадьорість і захоплення вогняної енергії
– цілісність і заземленість.

Ми будемо відчувати різну музику – тілом, і розрізняти відтінки настрою, виражаючи їх рухом. Попрацюємо з серцевим центром один одного, допомагаючи відкрити почуття, емоції, тіло, щоб запустити потік енергії, об’єднавши серцевість і сексуальність. Будемо використовувати техніки п’яти ритмів, йоги з партнером, тілесно орієнтованої терапії і медитації.

Про майстрів:

Наталія Єрьоменко (Київ) – керівник школи  стосунків ТАНТРІС, творець проекту “Академія любові”, в рамках якого пройшло декілька сотень тренінгів в різних містах і країнах, організатор фестивалів YoTa-fest, Enjoy!, ТАНТРІС, Золотий Єдиноріг в Росії, Україні і Гоа. Автор і ведуча тренінгів з тантри і тілесних практик, сексолог-консультант, психолог-консультант, сертифікований професійний масажист. Представник школи Раціональної йоги Льва Тетернікова і Центру Натхнення Дар’ї Габлія в Україні.

Навчалась:
– тантрі і йозі у Харі Прем (Індія), Хоми і Мукто (Бразилія), Маріо і Ґаї (Франція), Урмаса Сільман (Естонія), Ананди Кумара (Індія), Лева Тетернікова (Москва), Дар’ї Габлії (Москва), Сєргєя Князєва (Москва), Алєксєя Шелякова (Москва), Даршана (ЄкатеринбургФе), Володимира Іванчікова (Індія), Ольги Голікової (Москва),
– тантричним і тібетським пульсаціям у Суджая Амріт (Німеччина), Самудро (Англія), Геннадія Боброва (Волгоград), Аніші Діллон (Греція),
– психології стосунків, усвідомленій комунікації у Патри і Сатжана (Бразилія)
– масажам у Тапеш Парадізо (Італія), Роба Ілінскаса (Санкт-Петербург)
– дихальним практикам у Станіслава Грофа (Чехія), Крістіни Гроф (Чехія)
– сексології у Андрія Любарського
– біоданзе у Натараджа Гарсія (Іспанія)
– і багатьох інших.

Володимир Корягін – ведучий дихальних практик, ведучий тантричних практик. Досвід – з 2009 року. Веде регулярні сесії і семінари з дихальних практик в Харкові (холотрансове дихання, пранаями, шаманське дихання та ін.). Співведучий тантричних семінарів.

Посилання:

Сайт: www.tantris.org.ua
FB: Nathalie Tantris Yeremenko

Залишити відповідь