Новини

Міжнародний Езотеричний Форум

Різні школи. Різні напрямки. Різні майстри. Один потік. Одна хвиля. Одне знання. Езотеричний Форум покликаний об'єднувати людей у їх прагненні до досконалості через передачу знань, вмінь, навичок. Все, що ви практикуватимете на Форумі – зможете відтворити самі. Ми ділимося тими знаннями, які можна використовувати усім, всюди і завжди. Багато стилів, шкіл і напрямків, що дозволять Вам обрати саме Ваш Шлях Самопізнання! Приходьте – і навчіться чогось нового. Приходьте – і повторіть уже відоме. Приходьте – і поділіться власними знаннями.
Міжнародний Езотеричний Форум
Міжнародний Езотеричний Форум
Продовжуючи представляти Майстрів 8 Міжнародного Езотеричного Форуму, хочемо познайомити з Вікторією Герштенцвейг (Виктория Герштенцвейг) - акушеркою, медичним і перинатальним психологом, автором Школи жіночого здоров’я “ЛадаЛеля” і тренером по ЙогаФітнесМіксу.

Авторська методика “ЙогаЛадаМікс”, що гармонійно поєднує йогу, фітнес, вумбілдінг і дихальні техніки, дарує підтягнуте тіло і міцне здоров’я в будь-якому віці.

ЙогаЛадаМікс являє собою цілісну покрокову програму перетворення тіла, в якій, поряд з традиційними древніми знаннями йоги використовуються останні досягнення сучасної фізичної культури і наукових методик.

https://youtu.be/V3Q333wDZzw?list=PLXWGPJHrSJwFsr8TVkqzz_vNIgC8BWGHd
Міжнародний Езотеричний Форум
8 Міжнародний Езотеричний Форум. Вікторія Герштенцвейг. Йога-Фітнес-Мікс для активного довголіття
Вікторія Герштенцвейг - акушерка, медичний і перинатальний психолог, автор Школи жіночого здоров’я “ЛадаЛеля” і тренер по ЙогаФітнесМіксу. Авторська методика...
youtube.com
Oleksandr Korytskyy
Oleksandr Korytskyy
#езотерика #фестивалі #події

Так складається, що цей тиждень дуже езотеричний.

Хочу запросити всіх (і запрошую окремо ще кожного) на перший РА-ДА Фестиваль в Ужгороді.

Фестиваль відбудеться 6-7 липня, в суботу-неділю.

Я радий бути співорганізатором разом з Оксаною Василенко та ще декількома людьми.

І буду радий побути Майстром на ще одному Фестивалі і віддати частину своїх знань на користь людям.

І ще буду радий побачитися знову з тими майстрами, з якими ми нещодавно бачилися на Езотеричній Академії та на Езотеричних Форумах.

Запрошуємо на РА-ДА-ФЕСТ в Ужгороді 6-7 липня!

https://www.facebook.com/RadaFest/
Міжнародний Езотеричний Форум
Міжнародний Езотеричний ФорумМіжнародний Езотеричний Форум поширює допис.
Станіслав Єкімов (Stanislav Yekimov)
Oleksandr Korytskyy
Світлана Вільчинська
Анна Вергелес
Олександр-Світовид Бургун
Оксана Бабій
Зоя Каменькова
Владислав Эттейлла
Veta Kostandaki
Oleg Marchovskiy
Юлія Лада Лукашевич
Міжнародний Езотеричний Форум
Oleksandr Korytskyy
#магія #езотерика #шлях Вперше, коли в 2000 році я попросився в учні, я не мав так багато можливостей навчатися і довідуватися всього, що зараз доступне в інтернеті і навколо. В 2007 році, коли я почав організовувати щотижневі зустрічі на езотеричні, духовні, саморозвиткові теми, цього не було ні у Львові, ні деінде, де я бував: Одеса, Київ, Черкаси, Донецьк. Так постала @Езотерична Співдружність (http://sacral.lviv.ua, https://www.facebook.com/groups/sacral/) В 2011 році, коли я заснував і організував перший Міжнародний Езотеричний Форум (http://esotericforum.com), такого формату ще не було ні в Україні, ні в найближчих країнах. Навіть зараз нема. Якщо цікаво - можете підписуватися, або просто переглядати нашу сторінку і наш ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCRpC-zQj5uksTK_Ma_xOoeQ Я радий, що разом зі мною росте - чи то я росту разом з - езотеричним простором. І в ньому і для нього починає з'являтися якісний контент. І не просто трансляції чи записи, а саме контент. Хочу поділитися новою історією, яку відзняв мій брат Сергій Корицький (Sergiy Korytskyy) під час Езотеричної Академії 2019. На правах реклами: сподобався ролик - замовляйте у Відеозйомка. Дякую Майстрам, які погодилися і відзнялися теж. Ми - усі разом - творимо цей простір. https://youtu.be/1Q2sJn5ZGow
Міжнародний Езотеричний Форум
Міжнародний Езотеричний Форум
Продовжуючи ретроспективу Майстрів 8 Міжнародного Езотеричного Форуму, хочемо представити Інну Петрову (Inna Petrova).

Інна Петрова - практичний психолог, кризовий психолог, сертифікований системний дизайнер енергоінформаційних процесів (по Зелінському О.В.), таролог, засновник та співкерівник клубу “ИННАЧЕ”, автор, ведуча семінарів і тренінгів.

На Форумі представляла свою сесію "Скринька минулого".

У кожного з нас є така скринька. В неї ми складаємо емоційні реакції на події. Вона завжди з нами. Ми дорослішаємо. Вчимося брати відповідальність. Будуємо плани. Робимо крок до вершини. І тут вмішуються образи, що живуть в скриньці. Вони можуть звучати, або предстати картинкою, а частіше пробиваються і емоцією. Вертають нас в минулі ситуації.

Успішний досвід вселяє в нас впевненість. А ось там, де щось не вийшло або було обесцінено, сигналить нам: стій! не рухайся! буде боляче!

Буває так, що потрібно вернутися в минуле, щоб змінити майбутнє. В безпечному оточенні ми зможемо роздивитися вміст скриньки. Зустрітися з тим, що довго чекає на завершення – минулими образами, злістю, виною – та чи мало що там накопичились в цій скриньці! І продовжити свій шлях до вершини легко.

Метод роботи – епістемологічна метафора, системне моделювання енергоінформаційних процесів.

https://youtu.be/T70VlLx4wHw?list=PLXWGPJHrSJwFsr8TVkqzz_vNIgC8BWGHd
Міжнародний Езотеричний Форум
8 Міжнародний Езотеричний Форум. Інна Петрова. Скринька минулого
Інна Петрова - практичний психолог, кризовий психолог, сертифікований системний дизайнер енергоінформаційних процесів (по Зелінському О.В.), таролог, засновн...
youtube.com
Міжнародний Езотеричний Форум
Міжнародний Езотеричний Форум
Представляємо майстра 8 Міжнародного Езотеричного Форуму Олену Янсенс (Lena Janssens).

Олена Янсенс - фасілітатор Access Bars, тета-практик, тета-коуч, арт-терапевт.

Її сесія "Access Bars – доступ до усвідомленості" доступна на нашому каналі.

https://youtu.be/gYUu_rH5PUw?list=PLXWGPJHrSJwFsr8TVkqzz_vNIgC8BWGHd
Міжнародний Езотеричний Форум
8 Міжнародний Езотеричний Форум. Олена Янсенс. Access Bars – доступ до усвідомленості
Олена Янсенс - фасілітатор Access Bars, тета-практик, тета-коуч, арт-терапевт. Access Consciousness – в перекладі «Доступ до усвідомленості». Клас Access bar...
youtube.com
Міжнародний Езотеричний Форум
Міжнародний Езотеричний Форум
Продовжуючи викладати матеріали з 8 Міжнародного Езотеричного Форуму, представляємо Марію Федосєєву (Мария Федосеева) - траблшутера (вирішення невирішуваних проблем), Майстра психосоматичної трансформації, екс-Президента Федерації Вчителів Кундаліні Йоги, Майстра Кундаліні Рейкі, Терапевта Божественного вирівнювання тіла.

Марія Фєдосєєва проводила сесію "Здоров’я і красота як проекція стану свідомості"

https://www.youtube.com/watch?v=JN3keaZVGH8&list=PLXWGPJHrSJwFsr8TVkqzz_vNIgC8BWGHd&index=13
Міжнародний Езотеричний Форум
8 Міжнародний Езотеричний Форум. Марія Фєдосєєва. Як вирішити невирішувані проблеми
Марія Фєдосєєва - траблшутер (разрешение неразрешимых проблем), Мастер психосоматический трансформации, экс-Президент Федерации Учителей Кундалини Йоги, Маст...
youtube.com